kwiaty nawóz

NAWOZY LEŚNICTWO - SZKÓŁKI LEŚNE


szkółki leśnie nawozy
Wysoka jakość naszych nawozów została doceniona przez ekspertów, którzy uznali, że nasze produkty są najlepsze w Polsce, przyznając tym samym Naszej firmie prawo do posługiwania się znakami:
szkółki leśnie nawozy


BIOEKOR dla szkółek leśnych - koncentrat (poz. II.4)


szkółki leśnie nawozyPrzeznaczony: do nawożenia szkółek leśnych, gatunków iglastych
i liściastych.
Zawiera: azot całkowity / N / - 8,5%, w tym azot azotanowy – 1,0%, azot amidowy – 7,5%, pięciotlenek fosforu  (P2O5) - 3,0% rozpuszczalny w wodzie, tlenek potasu (K2O) - 4,4 % rozpuszczalny w wodzie oraz mieszanina mikroskładników pokarmowych: bor /B/, miedź /Cu/, żelazo /Fe/, mangan /Mn/, molibden /Mo/, cynk /Zn/ - rozpuszczalne w wodzie - łatwo przyswajalne przez rośliny. Nie zawiera chlorków.
Zapewnia: intensywny wzrost siewek drzew leśnych, zwiększa odporność siewek na choroby i szkodniki.

Wydajność: z 1,0 litra nawozu uzyskuje się od 100 do 200 litrów roztworu do zasilania roślin - w zależności od gatunku nawożonych roślin - wg instrukcji na opakowaniu.
Opakowania: 5l i 20 litrowe.
Stosowanie: Stosować roztwór 1,0% dla gatunków iglastych i 0,5% dla gatunków liściastych (1,0 litr dla iglastych i 0,5 litra dla liściastych na 100l wody). Celowe jest nawożenie co 7 dni, szczególnie w okresie od końca maja do połowy lipca. Zalecany jest dwukrotny przejazd opryskiwaczem przy każdym nawożeniu. Najbardziej ekonomiczne jest nawożenie równoczesne z deszczowaniem wykorzystując dozownik do nawozów, przy jednoczesnym sprawdzaniu stężenia roztworu konduktometrem. Przechowywanie: Nawóz przechowywać w czystych i suchych pomieszczeniach, niedostępnych dla dzieci, z dala od artykułów spożywczych i pasz. Zabezpieczyć przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i niskimi temperaturami. W czasie transportu zabezpieczyć przed zamoknięciem.
W przypadku rozlania nawozu spłukać wodą.
Nawozy - lesnictwo


EKOR SP.J., Skórzewo, ul. Krótka 15, 60-185 Poznań www.ekor.com.pl, e-mail: office@ekor.com.pl, tel. +48 (061) 814 36 27

design: www.albeo.eu