kwiaty nawóz


EKOR Sp. j.
posiada 30-letnie doświadczenie w produkcji nawozów i ekologicznych środków ochrony roślin dla ogrodnictwa, leśnictwa i rolnictwa.

nawozy wydajnośćNajważniejszym celem firmy jest produkowanie nawozów o najwyższej jakości i najniższych cenach.  Firma stosuje najwyższej jakości surowce oraz systematycznie unowocześnia technologie wytwarzania swoich produktów. Prowadzi również stałą kontrolę jakości na wszystkich etapach – poczynając od przyjmowania surowców do magazynu, a skończywszy na wyrobie gotowym. Dużą rolę w realizacji tych zadań odgrywa wieloletnie doświadczenie producenta.

nawozy naturalne

Nawozy firmy EKOR są:

  • maksymalnie skoncentrowane i bardzo wydajne, np.: z 1 litra Bioekoru uniwersalnego uzyskuje się 200 litrów roztworu do nawożenia roślin,
  • dzięki temu są one w stosowaniu jednymi z najtańszych na polskim rynku,
  • ekologiczne – spełniają normy europejskie w zakresie ochrony środowiska.
  • skład chemiczny poszczególnych nawozów jest idealnie dostosowany do potrzeb różnych gatunków roślin.
  • nawozy organiczno-mineralne zawierają oprócz niezbędnych dla roślin makro- i mikroelementów także biologicznie aktywne substancje wzrostowe.
  • zawarte w nawozach mikroelementy są schelatowane naturalnymi aminokwasami, co czyni je łatwo przyswajalnymi przez rośliny.
  • są chętnie kupowane przez coraz większą liczbę Klientów, a także doceniane przez fachowców.


nawozy badaniaWszystkie nawozy organiczno-mineralne zostały przebadane, między innymi, przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach, Instytut Warzywnictwa w Skierniewicach, Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach, Akademię Rolniczą w Poznaniu, uzyskując wszędzie wysokąocenę a Polskie Centrum Badań i Certyfikacji w Warszawie nadało im znak najwyższej jakości - Q.nawozy nagrody


Cieszą się również dobrą opinią i popularnością wśród rolników, leśników, ogrodników, działkowców i miłośników roślin ozdobnych, o czym świadczy wyróżnienie ich przez konsumentów i przyznanie firmie EKOR statuetki  "Złoty Hipolit"  i certyfikatu "NAJLEPSZE W POLSCE".

EKOR SP.J., Skórzewo, ul. Krótka 15, 60-185 Poznań www.ekor.com.pl, e-mail: office@ekor.com.pl, tel. +48 (061) 814 36 27

design: www.albeo.eu